телефон: 067 950 13 14

Про нас

Любі наші Гості! Вас гостинно вітає колектив ресторану “Золотий Лев” – ми завжди радо Вас зустрічаємо, смачно частуємо, розважаємо, прагнемо зробити Ваше свято найсмачнішим та найвеселішим.

До Ваших послуг дві окремі зали з танцювальною площадкою, світломузикою та спец ефектами. Два професійних музичних колектива не залишають Вам можливості всидіти на місці за святковим столом.

Кухня ресторану “Золотий Лев” вважається однією з найкращих в місті. Наше банкетне меню здивує Вас різноманіттям страв. Також Ви можете замовити страви різних національних кухонь. До Ваших послуг окреме “Дитяче меню”, для найдорожчих для нас гостей, Ваших дітей, ми з великим задоволенням та абсолютно безкоштовно влаштуємо “гральний столик”.

Наші кухарі неодноразово займали призові місця на професійних конкурсах та презентували страви на телевізійних кулінарій них шоу.

Наші власники особисто зустрічаюсь гостей, перевіряють якість смачних страв, та проводжають гостей з надією побачити Вас, та Ваших гостей знову та знову. Ми дуже любимо робити Вам подарунки. Для нас небуває дрібничок, важливо абсолютно все.

Ресторан “Золотий Лев” є ідеальним місцем для проведення як міні-Весілля в Європейському стилі, так і традиційного Весілля з великою кількістю запрошених.

Смачна кухня, оригінальний інтер’єр, бездоганне обслуговування, щира гостинність господарів та персоналу,чудовий музичний супровід – Запорука бездоганного свята.

Ми знаємо усі секрети та тонкощі чудового свята і зрадістю поділимося ними з Вами.

Ресторан “Золотий Лев” – це найкраще місце для святкування. Ми завжди раді Вам та Вашим гостям.

 

                                                     Колектив Ресторану “Золотий Лев”

Колектив Ресторану “Золотий Лев”