Новини

Як вибрати ідеальне плаття на день народження

обрати плаття на день народження

Як вибрати правильний вбрання для свого ювілею або просто вашого дня народження?
Будь-день народження – вкрай важливий захід для кожної жінки. Адже жінка з кожним роком дорослішає, мудрішає, змінюється її світовідчуття, а виглядати все одно хочеться привабливо. Дуже гостро перед цим подіям постає питання про те, який придбати вбрання для свята. Сукня буде найбільш правильним варіантом. Але як же його вибрати, щоб стати чарівною?
Вибір сукні завжди залежить від того, де планується відзначати свято. Якщо день народження планується в ресторані, то варто придивитися до «маленькому чорному сукенки» або коктейльної, як правило, говорять.
Сукня вибирається в залежності від фігури жінки. Якщо жінка має фігурою, яка характеризується, як «пісочний годинник», то можна вибирати сукню, повторює силует. До речі, великий асортимент суконь різних фасонів представлений в Інтернет – магазині daobao.ru. Отже, повернемося до фігури «пісочний годинник» – бажано обрати приталений фасон, не занадто обтягуючий фігуру, тканина повинна бути м’яка, і в той же час еластична, здатна, якщо необхідно, задрапірувати фігуру. Можна вибрати такі види тканин: шифон, шовк, оксамит і т.п. матеріали. Найкращі крої для такого торжества: плаття-футляр; плаття А-силуету; плаття в стилі грецьких шат.

Якщо у вас пишна фігура, то треба доглянути собі вбрання з високою лінією талії, саме він приховає від стороннього погляду проблемні частини тіла.
Якщо хочеться постати в образі романтичної дами, то можна підібрати сукню з “повітряних тканин, спадаючих немов водоспад. Для обробки наряду можна застосувати мережива, рюші і т. п. декор.
Довге вечірнє плаття, потрібно купити, вирушаючи на вечірку, де є такий дрес-код і не передбачається вечір танців.
Якщо день народження буде вдома, то одяг повинна бути зручна, без декольте, не коротка. Це необхідно для того, щоб було, крім усього іншого, зручно подавати страви, вибрані для меню.

Як вибрати сукню на ювілей?

Якщо у жінки ювілей, то придбання вбрання викликає ще більше запитань. Адже на ювілей хочеться виглядати розкішно і приховати свій вік.
Жінкам, вік яких від 30 до 35 років, потрібно дуже відповідально вибирати вбрання, можна звернути свою увагу на чорне плаття для вечора, завдовжки трохи нижче колін. Можна декорувати плаття невеликою кількістю блискіток або рюш. І ще не варто забувати, що за етикетом, у цьому віці корисно виділяти лише одну з частин тіла, простіше кажучи, якщо буде декольте, то низ повинен бути суворим і закритим, якщо внизу буде, наприклад, красивий розріз, то декольте, не повинно бути занадто відвертим, краще обмежитися невеликим вирізом.
Якщо ви відзначаєте 50-55 річний ювілей, то дуже важливо вибирати прості сукні вільного або злегка приталеного крою, без блискіток і рюш, так званий, мінімалізм в одязі. Можна додати красиву елегантну брошка або ще який-небудь аксесуар. Бажано не одягати занадто обтягуючі сукні, непогано застосовувати під сукню відповідний коригуючий білизну. Стиль одягу – класика. Плаття-футляр, трапецеобразное, прямий крій – всі ці варіанти відмінно підійдуть дамам такого віку.
Якщо ви відправляєтеся на день народження за запрошенням
Коли ви запрошені на день народження в якості гостя, то поцікавтеся заздалегідь у господині про те, який стиль в одязі треба витримати. Якщо визначених правил немає, то постарайтеся одягтися елегантно, але так, щоб не стати людиною, що знаходиться в центрі уваги. Адже сьогодні винуватиця торжества повинна бути святковою всіх.
Якщо вечір планується в ресторані, то потрібно заздалегідь дізнатися у винуватиці торжества, в якому одязі прийнято відвідувати цей ресторан, будуть там заможні люди або люди середнього класу. Що краще, сукня в підлогу, або невелике коктейльне плаття. І тільки після того, як будуть з’ясовані такі моменти, можна йти і купувати вбрання.
Ось такі невеликі рекомендації варто врахувати при виборі сукні на торжество.