Новини

Святкуй НОВОРІЧНІ СВЯТА у ресторані «Золотий Лев»

Золотый Лев

Стрілки годинника в ресторані «Золотий Лев» йдуть зі швидкістю веселощів і захоплень. Тут дзвін келихів гармонійно поєднується з музичними акордами, а радісний сміх гостей наповнює атмосферу настроєм безмежного щастя.

 Ресторан «Золотий Лев» пропонує своїм гостям один з трьох залів для прекрасного відпочинку. Залежно від кількості гостей можна вибрати відповідне приміщення. У затишній і комфортній обстановці «Малої» зали відмінно розміститься компанія до 30 осіб. «Верхній» прекрасно підійде для святкування в колі до 120 гостей. Якщо ж ви організовуєте великий банкет для більше 120 запрошених, то віддайте перевагу ніжньому залу. Він вразить вас просторістю і вишуканістю інтер’єру. Страви європейської кухні ресторану «Золотий Лев» знамениті не тільки своїми смаковими якостями. Шеф-кухар ресторану пишається тим, що його шедеври є корисними для здоров’я і краси. Крім того, відмінною рисою закладу є можливість замовити вподобане блюдо до певного часу. Для цього варто лише зателефонувати і залишити необхідну інформацію. І будьте впевнені – до вашого приїзду все буде готово.  У п’ятницю любителі активного відпочинку в ресторані «Золотий Лев» перестають стежити за вартовими стрілками. У ритмах живих танців запалюються найяскравіші вогні під звуки нашої єстради. Золотий Лев корпоратив
З травня по вересень всі гості мають можливість насолодитися улюбленими стравами і напоями на свіжому повітрі. На окрему увагу заслуговує кондитерська ресторану. Тому, замовляючи солодкі частування, будьте впевнені у високій якості і відмінному смаку. Вибір настільки багатий, що хочеться спробувати відразу все – від міні-тортиків до шоколадних цукерок. А для весільного торжества варто звернути увагу на хіт останніх сезонів – Candy bar. Варіанти оформлення кондитерських виробів здивують своєю різноманітністю.


Телефон: 067 950 13 14

Ресторан ``Золотий Лев``

Цікаво, на яку суму обійдеться свято?
Давайте порахуємо